Strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisanie ich na Twoim urządzeniu.

O nas

Poznaj Campate!

CAMPATA jest firmą świadczącą kompleksowo usługi w zakresie osłon okiennych oraz drzwiowych. Specjalizujemy się głównie w produkcji rolet zewnętrznych, bram, moskitier oraz montażu wszelkiego rodzaju osłon okiennych typu rolety materiałowe, plisy, verticale, żaluzje drewniane. 

Naszą misją jest tworzenie nowoczesnej firmy, której głównym celem jest kompleksowe dostarczanie produktów najwyższej jakości z naciskiem na terminowość oraz zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Współpraca z producentem stolarki aluminiowej i PCV, pozwala na dostarczenie Państwu kompleksowej oferty również z zakresu stolarki okiennej, drzwiowej oraz ogrodów zimowych oraz fasad.

Ponieważ chcemy aby produkty CAMPATA służyły Państwu przez wiele lat, z ogromnego rynku branży budowlanej wybraliśmy dla Państwa producentów, którzy budzą nasze zaufanie i których produkty dokładnie sprawdziliśmy. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz umówienie na bezpłatny pomiar i wycenę.

Nasz zespół

Dzięki wykwalifikowanej ekipie sprostamy każdemu zleceniu, również nietypowemu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z zaangażowaniem.

COM_CONTACT_NO_ARTICLES

18
Odcieni rolet i żaluzji
6
Partnerów biznesowych
3
Średni czas realizacji zlecenia
24/7
Wsparcie techniczne

Partnerzy